Değerli Müşterimiz. Sitemizi ziyaret eden ve işlem yaptıran herkes aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

  1. Başvuru sahibi tüm kişisel verilerini Vizevizyon’a kendi iradesiyle, vize başvuru işleminin yapılabilmesi, işlenmesi, konsolosluğa iletilmesi, konsoloslukla paylaşılması amacıyla vermeyi peşin olarak kabul etmektedir ve onaylamaktadır. Eğer konsolosluk tarafından ek evrak talebi olduğunda Vizevizyon bu belgeleri Konsolosluk adına başvuru sahibinden talep edebilecektir. Başvuru sahibi bunu bildiğini kabul etmektedir.
  2. Başvuru sahibinin verdiği tüm kişisel bilgiler Vizevizyon tarafından en fazla 90 gün muhafaza edilmektedir ve bu sürenin sonunda tamamen silinmektedir. Başvuru sahibi bu verilerin 90 gün için Vizevizyon tarafından muhafaza edileceğini peşinen kabul etmektedir.
  3. Web sitesi veya çağrı merkezimiz üzerinden yapılacak olan tüm randevu işlemlerinde, başvuru sahipleri eksiksiz ve doğru bilgi vermekle yükümlüdür. Yanlış veya eksik bilgilerle gerçekleştirilen randevularda daha sonra ortaya çıkacak olumsuzluklardan, vizenin işleme geç alınması/alınamaması ya da ret edilmesinden eksik bilgi veren başvuru sahibi sorumludur. Bu tür sonuçlarda Vizevizyon’a herhangi bir sorumluluk yüklenemez.
  4. Başvuru sahibi, başvuru formu ve ilgili tüm evraklar içerisindeki bilgilerin doğruluğunu peşin biçimde taahhüt eder ve bu bilgilerdeki herhangi bir eksiklikten, yanlışlıktan veya geçersizlikten dolayı olumsuz sonuçlanacak vize başvurusu sebebiyle Vizevizyon’a herhangi bir sorumluluk yükleyemeyeceğini peşin olarak kabul eder.
  5. Yapılacak olan vize başvuru işlemlerinde ödenen vize harç bedeli ve Vizevizyon hizmet bedelleri (gecikme, konsolosluk tarafından ret edilme veya eksik evrak nedeniyle yine konsolosluk tarafından olumsuz sonuçlanan değerlendirmelerde ) hiçbir şekilde başvuru sahibine iade edilemez.
  6. Başvuru sahibi vize başvurusunun konsolosluk tarafından ret edilmesi durumunda kendisine bildirimde bulunulan günden sonraki güne müteakip 8 gün içerisinde bu karara itiraz edebilmektedir. Başvuru sahibi kendisine iletilen ret kararından sonraki günden itibaren 8 günü geçmiş olan itirazların, konsolosluk tarafından işlem görmeyeceğini peşin olarak kabul etmektedir.
  7. Vizevizyon, vize işlem bürosudur başvuru sahibi arasında koordinasyon görevini ifa etmektedir. Vizevizyon, vize onaylama yetkisine sahip değildir.