www.vizevizyon.com ( bundan sonra internet sitesi olarak anılacaktır )  Yetkili birimler tarafından vize başvurusu almak ile yetkilendirilmiş Vizevizyon’a ait internet sitesidir. İnternet sitesinden vize başvuruları hakkında bilgi alabilme, Online başvuru yapabilme ve gerekli evraklar hakkında bilgi almak üzerine yürütülmektedir

Online işlemler esnasında, kullanıcı tarafından yapılan bilgi paylaşımları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen Gizlilik Sözleşmesini okuyunuz.

İnternet sitesinde bir den fazla vize başvuru işlemleri için gerekli görülen ve duyurulması gereken bilgiler yer almaktadır. Sitede bulunan bilgiler, daha önce haber verilmeksizin değiştirilebilir, güncellenebilir. Vize başvuru süreçleri ile ilgili değişiklikler duyuru sayfamızda ilan edilecektir.

İnternet sitesinde online işlemler için paylaşılan kişisel bilgiler, vize başvuru işlemi dışında hiçbir şekilde kullanılmayacak ve 3.üncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

İnternet sitesinde kullanım kuralları sözleşmesi değişebilir. Değişen site kuralları, sitede yayınlanması ile geçerlilik kazanır.

İnternet sitesinden bulunan tüm veriler ( metin, görsel, grafik vb. ) Bağlı bulunan Konsoloslukların verdiği yetki ile yayınlanmaktadır ve Vizevizyon’a aittir. Tüm veriler uluslararası ve ulusal kanunlar ile koruma altındadır.

Kullanıcı internet sitesinde yer alan ve “vize başvurusu” için gereken bilgiler dışında kalan diğer veri, görsel, grafik ve benzeri bilgileri ( veri tabanını, resim, metin, ikon, video ve ses dosyaları, web sitesi tasarımı, software-code’ların html kodu ile diğer kodlar vs.) kopyalama, dağıtma, paylaşma gibi işlemleri yapmayacağını kabul ve taahhüt eder.

İnternet sitesinde yer alan başka sitelere ait bağlantılar bilgi ve yardım amaçlıdır. bu bağlantılarda bulunan sitelerin içerik ve hizmetlerinden Vizevizyon sorumlu değildir.

Kullanıcıların internet sitesi üzerinden online randevu alırken ahlaka ve kanuna aykırı bilgiler vermeleri yasaktır. Online randevu sistemi için siteye bilgilerini girenler, bu bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmiş olurlar ve bilgilerin hatalı girilmesinde Vizevizyon sorumlu değildir istenen bilgilerin doğruluğunu taahhüt eder.