Değerli Müşterimiz. Sitemizi ziyaret eden ve işlem yaptıran herkes aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

  1. Vizevizyon Başvuru Merkezine ait www.vizevizyon.com isimli sitenin isim hakları, tasarımı, her türlü içeriği ve diğer mevcut bilgiler izin alınmadan kopyalanamaz,  taşınamaz, alıntı yapılamaz, paylaşılamaz ve kullanılamaz.
  2. Site ziyaretçileri bu şartları kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.
  3. Vizevizyon , vize işlem bürosudur ve Konsolosluklar ile başvuru sahibi arasında koordinasyon görevini ifa etmektedir. Vizevizyon , vize onaylama yetkisine sahip değildir.
  4. Vizevizyon,vize başvurusunda bulunan kişiler arasında koordinasyonu sağlamakla yükümlüdür. Vize başvurusunun değerlendirilmesi ve onaylanması aşamasında herhangi bir yükümlülüğe ya da etkiye sahip değildir.
  5. Web sitesi veya çağrı merkezimiz üzerinden yapılacak olan tüm randevu işlemlerinde, başvuru sahipleri eksiksiz ve doğru bilgi vermekle yükümlüdür. Yanlış veya eksik bilgilerle gerçekleştirilen randevularda daha sonra ortaya çıkacak olumsuzluklardan, vizenin işleme geç alınması/alınamaması ya da ret edilmesinden eksik bilgi veren başvuru sahibi sorumludur. Bu tür sonuçlarda Vizevizyon’a herhangi bir sorumluluk yüklenemez.